Démoni

1. září 2010 v 17:30

Musím začít důležitou větou.Démoni nejsou žádné mrchny které by měl člověk nenávidět.Démoni jsou jako lidi,až na to že jsou mrtví a mají od světa přiděléný osud ničit.

Existuje mnoho druhů démonů hlavně se dělí na dalo by se říct šlechty.Nižžší a vyšší.Já se znám s tou vyšší ale pokusím se vám popsat i tu nižší.

Nižší šlechta démonů

Nižší démoni se poznají že si častěji troufají na lidi a zabíjejí pro sebe.Tito démoni většinou porušujou pravidla ale protože jich přibývá je těžší pro vyšší šlechtu je hlídat.
Nižší démoni se většinou projevujou tím že lezou do snů nebo pronásledují lidi.Abych řekla pravdu nižší démoni se mi nelíbí už z toho důvodu,že nepoznají démona od člověka.Na tomto světě by napadli i démona a nevadilo by jim to.
 Ve snech dokáží přivést člověka k šílenství nebo rovnou ke smrti.Je to brutální způsob zabíjení už z toho důvodu,že člověk vlastně neví co to je a doktoři to buď odhadnou na zástavu srdce nebo infarkt.
 V tomto světě se projevujou asi tak jako duchové.Jen málo kdo dokáže rozeznat nižšího démona od ducha.Pronásledují lidi a způsobujou jim vidiny.Jako předtím dokážou dohnat člověka k šílenství nebo smrti.

Protože o nižších démonech nevím moc tak tohle je asi vše co napíšu pokusím se zjistit víc ale nemůžu prozradit uplně vše co se týka těchto věcí.Dobře přejděme tam kde to znám přecejenom o něco víc.

Vyšší šlechta démonů

 Vyšší démoni jsou už rozumní a většinou jsou známí na tomto světě,dejme tomu Incubuss(evropa),Sucubuss(evropa),Satan(...),Sati (indie),atd...Vyšší šlechta není zdaleka tak početná jako nižší,je jich ani 1/100.Také jdou poznat podle démonů dětí.
 Každý vyšší démon má u sebe dítě démona (buď umřelo malé nebo se tak prostě v pekle oběvilo) a tyto děti musí sloužit vyšším démonům,třeba chodí do světa a vodí duše které už ztratily čas na světě.Já znám zatím pouze 2 jedna se jmenuje Agnesa je to 8mi letá holčička která slouží ďáblovi Luciferovi a potom znám velice známou Alici vraždící panenku od Satana.
 Tito démoni se taky znají s Luciferem jinak ďáblem,a proto si taky nedovolují žádné věci proti pravidlům pekla.Taky jedině z vyšší šlechty se někdo může stát ďábel,ale málo kdo se o tento post pokouší.Dalo by se i říct že mají i lepší životní styl (samozdřejmě tím myslím v pekle) a daleko větší sílu.
 Přirovnám: Síla nižšího démona se neprojevuje nijak zvlášť naproti vyšší šlechtě.
 Vyšší šlechta má sílu ovládat kouzla jak pro nižší démony,tak pro lidi nemožná.Většinou si takovou moc představujou různí tvůrci filmů jako ovládat živly a takové věci.Dokážou nejen to ale daleko víc.Ví že mají velkou sílu ale přitom jí ani nějak nepoužívají,protože nemají ani proč se prosazovat nebo takové věci.
 Které znám: Sati,Satan,Kartyiera,Sucubuss,Incubuss,Vetala,Inugami,Petty,Kormor,Dinis,Samael,atd...(znovu upozornuji že Lucifer je ďábel) je jich moc kterých znám právě proto je nevyjmenuju všechny to byli ti na které jsem si vzpoměla první.

Mohla bych toho napsat daleko víc ale nebudu se tu zdržovat.

Démoni - červená růže (označení)
             - dělí se na nižší a vyšší
             - mají jednoho ďábla
            
Tohle by mohlo stačit nemám co víc bych k démonům řekla,ale jestli si myslíte že to není vše tak mi napište do komentářů co vám tam chybí a já vám odpovím teda aspoň se pokusím.

devil


napsala : Archaen

předem prosím nekopírovat a jestli tak se zdrojem!!!!              

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.