Nebe

2. září 2010 v 21:53
 Nebe je místo kam by každý chtěl patřit.Je to místo,o kterém se říká spousty krásných věcí a najde se jen málo lidí,kteří by nebe nenáviděli.Čím to je?To neví nikdo.Kdysy si někdo vymyslel kdo je zlý a kdo dobrý a tak to zůstalo až do těchto časů.
 Nebe je v renesančním stylu ( je to návrat k Antice,jinak ke starověkému Řecku a Římu) všude jsou sloupy ohromných velikostí,ale domy si kromě velké 5tice (Michael,Rafael,Ganriel,Uriel,Helel) každý dalo by se říct vysní.5tice má krásné zámky ze zlata,stříbra a bronzu (sem tam i bílé zlato) a taky bych řekla že si žijou na proti ostatním andělům na vysoké noze.
 Nebe mají úplně stejně jako my.Má nachovou barvu a plujou tam bílé mraky,ale není tam slunce(slunce se oběvuje málokdy).Většinou je tam vše ve světlých barvách a zářivé.
 V nebi je jedno veliké náměstí,na kterém jsou nejen sochy ale i domy které tak trochu připomínají malé obchody.Jsou v nich různé šaty,šperky ale i třeba koberce nebo nábytek.Věci se dají získat úplně zadarmo jen to ovlivňuje síla čím větší síla tím lepší věci.
 Moje osobně nejoblíbenější místo je "říše snů" kde se tůj sem stane skutečností.Není chytré tam být sám,protože tvůj sem se může změnit v noční můru,která vás může provázet po delší čas.Když se do říše snů dostaneš s andělem strážným nebo klidně i přítelem,tak tvůj sen ovlivňuje i jeho či jí.V tomto místě je špatné bojovat,nebo porušovat jeho volný průběh.V této říši jsem byla už mnohokrát.Sice jsem tam jednou byla sama a málem jsem se utopila když se můj sen změnil v noční můru,ale je tam krásně a příjemně.
 Další místo ve kterém jsem byla je "les můr" nebo také "bojová zóna".V této oblasti se svádějí boje mezi anděli.Většinou jde o tréning nebo přátelský souboj.V tomto lese se síla zvýší 2x a tak se můžou uskutečnit lepší souboje.Tomuto místu se také říká les můr,protože když tam zepře anděl či démon už není žádná šance aby se vrátil do normálního života.Vždy mu/jí zůstane nějaký následek.Z toho důvodů se tam chodí málo je to ale perfektní místo na trénování díky zvýšené síle.Každému se rychlost tréningu zvyšuje 2x.
 Nebe je super místo,ale přecejenom jsou tu místa,které dokážou zničit dokonce i anděla.Je jich mnohem víc ale tohle jsou ty nejdůležitější.

tett


napsala : Archaen

Předem prosím nekopírovat a jestli tak se zdrojem!!!! 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.