Peklo

2. září 2010 v 18:09
O peklu by normální člověk řekl,že je to něco kam by se neměl dostat.Něco jako zničený svět.Někteří z nás si peklo dokonce představují jako malé děti,tím pádem s čertíky a kotlíky.Ne,peklo je úplně jiné než si dokáže člověk při řečení toho slova představit.
 Peklo je "postaveno" v Gotickém stylu (Vím že někteří z vás,jako třeba jedna moje kamarádka,si při slově gotik představí černou barvu výrazné oční stíny,a takové podobné věci.Jinak styl,který se právě nosí.Je to styl,kterým se stavěli domy a kostely.Víc vám toho nenapíšu zjistěte si to sami.).Nejhezčí stavba je jakoby kostel.Je to dům od ďábla Lucifera.Ostatní domy jsou takové podle toho od kterých démonů jsou.Většinou jsou podle jejich představ.
 Peklo má nebe takové,jako by právě odcházela bouře a zapadalo slunce.Není takové,žeby tam bylo mnoho mraků,ale panuje tam taková hnědá až oranžová barva.Dalo by se říct jako když uděláte foto při zapadalícím slunci.Dám vám tady obrázek který vyfotil můj otec (člověk).Není to přesně ono ale zhruba v takových barvách to je.

Nebe

 O nebi už více napsat nemůžu.
  V pekle je taky zahrada jménem "Zahrada zkázy" do které mají vstup zakázán všichni démoni krom Satana a samozdřejmě tam může i ďábel.Ikdyž vím co je uvnitř nebudu to zveřejňovat to mi raději napište a já vám to napíšu soukromně.Symbolem démonů a pekla je červená růže.V našem světě je to symbol lásky (abych tu udělala trochu srandy symbolem nebe je modrá růže která je u nám symbol Smrti ironie co?).Peklo má daleko více částí ve kterých jsem nebyla a právě proto tu nemůžu o nich napsat.
 Zajdeme na návštěvu do sídla pana Lucifera.Na první dojem to vypadá jako kostel,dalo by se spíš říct že to je hrad nebo zámek než kostel.Když vejdete,první co vidíte je dlouhá chodba s červeným kobercem a černými zdmi.Dále se pokračuje do různých pokojů,abych se přiznala viděla jsem jenom dva a je jich tam opravdu mnoho.Jedny dveře vedou do kobky.V ní se trestají buď neposlušní démoni nebo ztracené duše.Více o tomto sídle nejde napsat.
 Peklo je zajmavé,ale dostat se do něj bez ochrany démona z vyšší šlechty není snadné.Varuji že pokud máte anděla strážného nikdy nesmíte do pekla.Nikdy vás tam nemůže ochranit ikdyby to byl sám Helel,Gabriel,atd...pozor!!!
 Kdyby byla ochrana nebo povolení vstoupit do pekla zjistíte,že je to něco úplně jiného než si představujete.Je to skoro ráj pro některé jedince na zemi.Panuje tam příjemná atmosféra a když se začneš bavit z někým z vyšší šlechty rázem jsi členem pekla.
 Lidé si taky občas myslí že když jen na chvíli umřou (třeba při operaci) a dostanou se do takového světa kde je urtpení a  takové věci,tak to se dostanou nikoli do pekla,ale do mezisvěta ztracených duší.
 O pekle myslím už více nejde napsat postupně doplním místa pekla ale vážně ještě ho nemám moc prohlédnuté.

napsala : Archaen

předem prosím nekopírovat a jestli tak se zdrojem!!!!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.